STASIKÓWKA na Hondraskach

Start

Zapraszamy do STASIKÓWKI na zbocza Skrzycznego - najwyższego szczytu Beskidu Śląskiego. Dom z drewnianych bali na polanie Hondraski, gdzie z góry możesz podziwiać przepiekną panoramę Beskidów. Jest na tyle wysoko, że nie straszny mu szczyrkowski smog a jednocześnie na tyle nisko, że da się skoczyć do sklepu, gdy np. braknie piwa.

UWAGA!! Z uwagi na liczne zapytania o pokoje informujemy, że przyjmujemy tylko grupy - zaprzyjaznione rodziny, grono kumpli etc. Nigdy nie na indywidualne pokoje nie znających się nawzajem ludzi.

Dom gwarantuje całkowite odosobnienie. Stoi obok wyciągu krzesełkowego i dwóch nartostrad. Jest komfortowo wyposażony (sauna, narciarnia, quad itp.). Doskonale wypoczywa w nim kilka zaprzyjaźnionych rodzin jednocześnie. Preferujemy właśnie rodziny jako naszych gości, okolica jest wrecz stworzona dla dzieci.. Samo dotarcie do naszego domu to juz przygoda, gdy jedzie się niemal jak na safari a zimą zjeżdża na nartach.

Warto poznać jego niepowtarzalną atmosferę.

Mamy własne ujęcie wody głębinowej. Woda jest przepyszna w smaku i doskonale działa - odstresowuje, łagodzi i takie tam jeszcze ...

Aha - w domu nie palimy papierosów!!!

Polecamy również nasz - podobny w charakterze - dom na Jurze Krakowsko-Czestochowskiej "Daleko od wsi"

UROCZE MIEJSCA, W KTÓRYCH WIESZ, ŻE ŻYCIE JEST PIĘKNE!

Z góry widać Szczyrk, miasto w którym jest  bardzo wiele atrakcji - swietny basen, kluby, galerie, restauracje, szkoły narciarstwa, snowboardu i paralotniarstwa i mnostwo innych.

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
STASIKÓWKA na Hondraskach